Eko aktivity

You can use shortcodes here, add more info and so on. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse tempus sem quis sapien cursus commodo dictum mauris vestibulum. Sed eu lacus eu mi luctus scelerisque. Donec sollicitudin urna condimentum velit iaculis at rhoncus leo gravida. Quisque turpis lectus, pellentesque vel sagittis nec, fermentum nec purus. Nulla vitae metus justo, vitae ornare turpis. Aenean nec mi arcu. Nam bibendum molestie ligula ac convallis. Phasellus dictum dui nec elit feugiat eu iaculis est elementum. Suspendisse ipsum tortor, aliquam ut vestibulum sed, egestas sed mi. Mauris ut suscipit ante.

Ďakujeme všetkým známym i neznámym podporovateľom. Bez ich pomoci by bolo naše fungovanie oveľa náročnejšie.

OBEC HORNÉ SRNIE

Obec nám dlhodobo poskytuje klubovňu, táborisko na Vláre a pomáha nám aj finančne. (600 € v roku 2015).

MESTO NEMŠOVÁ

MsÚ Nemšová nám prenajíma za symbolickú cenu klubovňu v Ľuborči a pomáha nám aj finančnými príspevkami (1600 € v roku 2015)

FARSKÝ ÚRAD DOLNÁ SÚČA

FÚ poskytuje zdarma priestory na vzdelávacie aktivity zboru aj Slovenského skautingu.

FIRMY

Bricol, Horné Srnie

Viackrát nášmu zboru venoval 2 % zo svojich daní.

Cemmac, Horné Srnie

Odbory firmy Cemmac v Hornom Srní pomáhajú s dopravou materiálu.

Ligna, Horné Srnie

Zdarma poskytuje rezivo na rekonštrukciu skautských chát.

Urbariát, Horné Srnie

Viackrát nám poskytla žrďovinu na táborové stavby.

SPONZORI PLESU

Daruj Let Balónom