117. zbor sv. Františka z Assisi

STRETNEME SA NA VIANOČKE

  • 20. decembra 2018
  • No Comments

Opäť je tu koniec roka a s ním naše skautské Vianoce. Okrem tradičnej Vianočky nás čaká už tretí ročník florbalového turnaju. Obe akcie sa budú konať v piatok 28. decembra. Začíname o 8:00 v športovej hale v Nemšovej, kde sa rozdelíme do tímov. Po výdatnom športovom výkone sa presunieme do Kultúrneho strediska v Ľuborči, kde o 14:30 začne Vianočka. Nezabudnite si priniesť športové oblečenie, tenisky, skautskú rovnošatu a šatku, nejaké tie koláčiky a samozrejme, najlepšie vlastnoručne vyrobený darček.

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Nič lepšie ako skauting doteraz nikto pre deti nevymyslel.
– Július Satinský