Darujte 2 %

117. zbor sv. Františka z Assisi

OSLAVOVALI SME NÁŠHO PATRÓNA

  • 29. apríla 2018
  • No Comments

24. apríla sme oslavovali sviatok nášho patróna, svätého Juraja. Tradičnú akciu na jeho počesť sme však tento rok poňali netradične. V sobotu 21.4. sme sa vybrali do Jánošíkových dier, kde v sedle Medzirozsutce dostali noví vlci skautské šatky. V prostredí kolíb sme potom hľadali stratené časti Jánošíkovej valašky, ktoré sa nám všetky podarilo nájsť a poskladať ju. Oslavy pokračovali práve 24. apríla, keď sa po celom Slovensku konal Deň so skautskou šatkou.

Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.

Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.

 

 

 

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Nič lepšie ako skauting doteraz nikto pre deti nevymyslel.
– Július Satinský