XIV. PLES

OSLAVOVALI SME NÁŠHO PATRÓNA

• 29. apríla 2018
  • No Comments

24. apríla sme oslavovali sviatok nášho patróna, svätého Juraja. Tradičnú akciu na jeho počesť sme však tento rok poňali netradične. V sobotu 21.4. sme sa vybrali do Jánošíkových dier, kde v sedle Medzirozsutce dostali noví vlci skautské šatky. V prostredí kolíb sme potom hľadali stratené časti Jánošíkovej valašky, ktoré sa nám všetky podarilo nájsť a poskladať ju. Oslavy pokračovali práve 24. apríla, keď sa po celom Slovensku konal Deň so skautskou šatkou.

Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.

Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.Fotka 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie - Nemšová.