Darujte 2 %

117. zbor sv. Františka z Assisi

Máme 15 rokov! Príďte to osláviť s nami

Milí rodičia! Presne pred pätnástimi rokmi sa skupina nadšencov v Hornom Srní okolo nášho brata Bobra rozhodla vydať na cestu skautského dobrodružstva. Postupne sa k nim pridali ďalší mladí z okolitých obcí, a tak vznikol náš skautský zbor. Sme preto veľmi radi, že Vás aj s Vašimi deťmi môžeme pozvať na oslavu našej 15-ročnice, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. októbra v športovej hale v Hornom Srní a jej okolí.

Stretneme sa o 14:00 (Predpokladá sa spoločná doprava detí s rodičmi. V prípade potreby pôjdu radcovia s deťmi na autobus, ktorý odchádza z Dolnej Súče o 13:08 a z Ľuborče, od skautskej klubovne, o 13:31). Predpokladaný koniec akcie je o 19:00. Pre skautky, skautov a rangerky, rangerov končí akcia nočným pochodom.

Vezmite si so sebou skautskú rovnošatu a šatku, oblečenie na šport, obuv s bielou podrážkou a desiatu (večera a čaj bude). Účastníci nočného pochodu si vezmú aj potrebnú výstroj do prírody a na prespanie v klubovni.

Program začne slávnostným nástupom, tešiť sa môžete na kreatívne workshopy pod vedením Veroniky Hrickovej, športové aktivity, cestovateľské prezentácie z Gruzínska a Maroka, diskusiu „Pod lampášom“ a podvečer nás čaká veľká oslava spojená s prezentáciou najlepších fotiek.

V prípade potreby kontaktujte svojho radcu/oddielového vodcu alebo vodkyňu zboru Teréziu Patkovú na tel. čísle 0910 455 800.

Značky:
Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Nič lepšie ako skauting doteraz nikto pre deti nevymyslel.
– Július Satinský