Venujte 2 %

Páčia sa vám naše aktivity? Venujte nám 2% zo svojich daní. Aj vďaka vašim príspevkom sme v minulosti mohli zorganizovať množstvo akcií pre deti, zrekonštruovať naše skautské klubovne i skautské táborisko na Vláre, či uskutočniť letný tábor.

Zamestnanci

Pravdepodobne ste už požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a tiež o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane. Tu je zrozumiteľný návod, ako postupovať ďalej.

Živnostníci a podnikatelia

Najjednoduchšie je ozvať sa vášmu účtovníkovi, ktorý vám celý postup poukázania dvoch percent vysvetlí. Prípadne si môžete preštudovať tento návod.

Tlačivá a údaje

Údaje o prijímateľovi:

SLSK, 117. zbor sv. Františka z Assisi, Horné Srnie – Nemšová
Čerňavská 18, 914 42 Horné Srnie
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 00598721/117

Stiahnuť tlačivo

Môžete nám poukázať až 3%!

Stačí, ak ste v minulom roku nášmu zboru alebo inej organizácii pomáhali ako dobrovoľník aspoň 40 hodín. Napíšte nám na 117.zbor@gmail.com, radi vám vystavíme potvrdenie. Ak ste pomáhali inej organizácii, kontaktujte jej vedenie.

Súťaž pre našich členov

Stačí pre náš zbor získať minimálne 2 tlačivá pre 2% z dane a môžeš si vybrať niektorú z nasledovných štyroch cien: praktický nôž, obľúbená kniha, veselé ponožky alebo zábavná hra. Ak získaš 3 a viac tlačív, môžeš si vybrať dokonca 2 ceny.

Ďakujeme všetkým známym i neznámym podporovateľom. Bez ich pomoci by bolo naše fungovanie oveľa náročnejšie.

OBEC HORNÉ SRNIE

Obec nám dlhodobo poskytuje klubovňu, táborisko na Vláre a pomáha nám aj finančne. (600 € v roku 2015).

MESTO NEMŠOVÁ

MsÚ Nemšová nám prenajíma za symbolickú cenu klubovňu v Ľuborči a pomáha nám aj finančnými príspevkami (1600 € v roku 2015)

FARSKÝ ÚRAD DOLNÁ SÚČA

FÚ poskytuje zdarma priestory na vzdelávacie aktivity zboru aj Slovenského skautingu.

FIRMY

Bricol, Horné Srnie

Viackrát nášmu zboru venoval 2 % zo svojich daní.

Cemmac, Horné Srnie

Odbory firmy Cemmac v Hornom Srní pomáhajú s dopravou materiálu.

Ligna, Horné Srnie

Zdarma poskytuje rezivo na rekonštrukciu skautských chát.

Urbariát, Horné Srnie

Viackrát nám poskytla žrďovinu na táborové stavby.

SPONZORI PLESU

Daruj Let Balónom