Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /nfsmnt/hosting2_1/d/4/d44b1443-1611-4c62-bef2-b91278345472/skauting.sk/sub/117zbor/wp-content/themes/ninezeroseven/page.php on line 17

VENUJTE 2% DEŤOM

Páčia sa vám naše aktivity? Venujte nám 2% zo svojich daní. Aj vďaka vašim príspevkom sme v minulosti mohli zorganizovať množstvo akcií pre deti, zrekonštruovať naše skautské klubovne i skautské táborisko na Vláre, či uskutočniť letný tábor.

Všetky potrebné tlačivá a údaje nájdete aj na tomto odkaze.

Môžete nám poukázať až 3%!

Stačí, ak ste v minulom roku nášmu zboru alebo inej organizácii pomáhali ako dobrovoľník aspoň 40 hodín. Napíšte nám na 117.zbor@gmail.com, radi vám vystavíme potvrdenie. Ak ste pomáhali inej organizácii, kontaktujte jej vedenie.

Súťaž pre našich členov

Stačí pre náš zbor získať minimálne 2 tlačivá pre 2% z dane a môžeš si vybrať niektorú z nasledovných štyroch cien: praktický nôž, spoľahlivá čelovka, veselé ponožky alebo zábavná hra. Ak získaš 3 a viac tlačív, môžeš si vybrať dokonca 2 ceny.